Apie mus

Sveiki,

Džiaugiamės, jog nutarėte su mumis susipažinti. Mums be galo malonu. Iš jaudulio galime visko apie save ir nepapasakoti, bet  pasistengsime.

Pasiruoškite. Mes tuoj Jums pateiksime be galo gražų ir už širdies griebiantį tekstą, kuriame bus daugiau gražbylysčių nei tiesos, bet tiesos taip pat bus.

Remiantis gero rinkodaros specialisto taktika dabar turėtume dėti visas pastangas siekdami Jus sužavėti savo pasakojimu apie mūsų beribius talentus, drąsius žygius ir savybes, būdingus tik nedidelei daliai žmonijos t.y., išskirtinai mums.

Taigi pradėkime. Mes šaunūs, žvalūs, drąsus, vikrūs, stiprūs ir, be abejo, tikri savo amato žinovai, profesionalai, galintis Jums visokeriopai padėti.

Stop. Dar pamiršome, jog esame ir atsakingi, draugiški, jautrūs, sąžiningi ir taktiški, o jei reikia tai ir sportuojantys, besidomintys mada, žaliavalgyste, joga, sveiku gyvenimo būdu ir be abejo geriausiai žinantys Jūsų lūkesčius, kurių Jūs dar patys taip gerai nežinote, kaip mes.

Patikėjote?

Mes ne.

Iš tiesų esame panašūs į Jus : iš ryto mieguisti, turintys stiprią priklausomybę kavai, kartais laimingi, kartais linksmi, kartais liūdni, kartais pritingintys, o retkarčiais ir susierzinę.

O varge, ką dabar pagalvosite? Šito tai jau rašyti nereikėjo.

Ir dar, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio tai ir susirgti galime.

Tad mes esame tokie kaip ir Jūs. Kartais sutrinkame kai mus giria, kartais ir nuraustame, kartais jaudinamės – kaip neprofesionalu. Ir tikrai neatsimename visų savo sodybos svečių vardų – koks netaktas. Bet atsimename, kokia buvo šventės nuotaika, koks oras ir tai, kokią patirtį šie žmonės mums atnešė.

Iš esmės mums labai pasisekė, jog gyvenime bendraujame su tais žmonėmis, kurie išgyvena laimingiausius savo gyvenimo etapus, kuriuos aplanko šventė ar pergalė, kurie linksmi ir pasipuošę.

Mes mokomės iš žmonių, kurių džiaugsmo liudytojais tampame: iš moterų – gebėjimo žaviai atrodyti, iš vyrų galantiškumo, iš vaikų spontaniškumo ir nuoširdumo.

Ir už visą tai esame be galo dėkingi visiems savo buvusiems, esamiems ir busimiems sodybos svečiams: gražioms nuotakoms, elegantiškiems jaunikiams, brandiems jubiliatams, smagiems bičiuliams ir visiem visiem, kas įkvepia mus kurti tokią vietą, kurioje gera būti mums: šeimoms, vaikams, mamoms, tėvams, seneliams, anūkams, studentams, verslininkams, draugams…. Tad tikime, jog čia bus gera ir Jums.

Neesame nuotykių parkas ir ne begalės pramogų parkas. Nerasite pas mus nei kabančių sodų, nei piramidžių. Neturime ir Mona Lizos paveikslo kopijos, net ir trinkelių pas mus nėra. Nėra ir gyvenimo būdo trenerio, kuris harmonizuotų Jūsų asmenybę. Neturime ir blizgakarčio arkliuko. Nėra ir akcijų, kurios viliotų atvykti. Neturime ir nuolaidų kortelių.

Prisipažinsime – nieko ypatingo Jums pasiūlyti negalime išskyrus tai, jog pas mus galėsite mėgautis buvimu drauge, neišbarstant savęs menkaverčiams užsiėmimams, kurių ir taip mūsų kasdienybėje pilna.